“You may tire of reality but you never tire of dreams.”
LABAS LABAS LABAS! Kaip smagu tave čia matyti!
“You may tire of reality but you never tire of dreams.”
LABAS LABAS LABAS! Kaip smagu tave čia matyti!
“You may tire of reality but you never tire of dreams.”
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“You may tire of reality but you never tire of dreams.”

Bet karys žino, kad kiekvieną sykį, kai kalba apie kokią nors svajonę, pasakojimui išeikvoja šiek tiek tos svajonės energijos. O daug kalbėdamas rizikuoja iššvaistyti visą energiją, reikalingą veiklai. Nebūkite tais, kurie tik daug kalba. Būkite darantys!
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kaip pirkti rangą?

Go down 
AutoriusPranešimas
Chemiliuminescencija
Susipažinkite ir gerbkite, čia yra
Susipažinkite ir gerbkite, čia yra
Chemiliuminescencija


Amžius Amžius : 26
Forume parašė pranešimų: Forume parašė pranešimų: : 83
Gavo deimantų Gavo deimantų : 15
Nuotaika šiuo metu Nuotaika šiuo metu : nuostabi

Kaip pirkti rangą? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kaip pirkti rangą?   Kaip pirkti rangą? Clock-101/7/2016, 12:43 am

Visų pirma: kas yra rangas ir kur jis randasi? Rangu čia galime vadinti užrašą virš tavo profilio. Kiekvienas narys tokį jau turį priklausomai nuo parašytų pranešimų forume skaičiaus. Tačiau jūs turite galimybę turėti dar vieną. 


Į rango vietą galima dėti paprastą tekstą (1000 frm pinigėlis ), paveikslėlį (2000 frm pinigėlis ) arba judantį paveikslėlį (2500 frm pinigėlis ). Žvilgtelk sau iš kairės į mano profilio langelį. Virš mano avataro yra tekstas ir paveikslėlis "forumo dizaineris". Štai ši vieta ir vadinama rangu, apie kurį čia kalbu. 

Jei nori tokį užsisakyti, pasitikrink, ar užteks pinigų ir jei taip, rašyk man PM
Atgal į viršų Go down
http://www.peroksidineblondine.blogspot.lt/
 
Kaip pirkti rangą?
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
“You may tire of reality but you never tire of dreams.” :: geriausi draugai :: Rangai-
Pereiti į: